הרמת סינוס

תוכן עניינים

כאשר חסרה עצם באזור האחורי של הלסת העליונה, מתרחשת ירידה של רצפת הסינוס (מערת האף), אל עבר האזור מחוסר העצם והשיניים. על מנת לבצע השתלות שיניים במצב זה, לעתים, יש לבצע תהליך להרמת הסינוס. תהליך הרמת הסינוס, יכול להיות בגישה של הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה. הדרך הנכונה ביותר לביצוע פעולה זו, בעת הצורך, היא על פי התאמה אישית למצבך.

כיום, בעקבות פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן לבצע, במרבית המקרים תהליך השתלות ללא הרמת סינוס פתוחה, המאפשר קבלת תוצאות טובות בהשתלה עם מינימום תופעות לוואי ומקסימום יעילות עבורך.

לטיפול להרמת סינוס יש סיכויי הצלחה יחסית גבוהים, אך עם זאת אנו מאמינים כי יש לבצע את מיטב המאמצים על מנת לתכנן את הטיפול באופן הנכון, על מנת למנוע את אובדן העצם לכתחילה. לאחר שרקמת עצם הצטמצמה, ישנם מצבים בהם מעט קשה לשחזר אותה באמצעות הרמת סינוס.
לכן, צוות רפואי מנוסה ידע לתכנן את הטיפול ליצירת מהלך רפואי בו אובדן העצם יהיה מינימלי במהלך הטיפול. לשם כך, עוד לפני העקירות יש לשקול האם ישנם תהליכים טיפוליים מכינים, שיאפשרו ריפוי ובניית עצם עצמית.
לכן, בתחילת הטיפול חשוב לבצע תהליך לריפוי רקמות הפה ועידוד טבעי של בניית רקמות הפה, לרבות רקמת החניכיים והעצם.

במרפאתנו, הטיפולים מבוצעים ע"י המומחים המנוסים והטובים ביותר בתחום. הצוות שלנו מיומן מאוד באיתור ואבחון הגורמים למצב העצם, בנייתה ובניית תכנית טיפול מקיפה שתאפשר לך להיות בטוח שנעשים כל השיקולים והשלבים בטיפול באופן הטוב ביותר מא' ועד ת'!

דוקטור שרית אברהם

דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

רפואת שיניים משלימה

אבחון דנטלי מורחב וייעוץ פרסונלי לבריאות הפה   טיפול זה הינו חיוני לכל מי שמוצא את עצמו סובל מבעיות חוזרות ונשנות של הפה ומעוניין להגיע

קרא עוד »

תזונה מותאמת אישית

מה קשר בין תזונת DAY 2 לרפואת שיניים שלמה? הידעתם? "מחקרים רבים כבר הראו כי גילוי מוקדם של מצבי מחלה, עוד לפני שהם מתפתחים לכדי

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"