הרמת סינוס

כאשר חסרה עצם באזור האחורי של הלסת העליונה, מתרחשת ירידה של רצפת הסינוס (מערת האף), אל עבר האזור מחוסר העצם והשיניים. על מנת לבצע השתלות שיניים במצב זה, לעתים, יש לבצע תהליך להרמת הסינוס. תהליך הרמת הסינוס, יכול להיות בגישה של הרמת סינוס פתוחה או הרמת סינוס סגורה. הדרך הנכונה ביותר לביצוע פעולה זו, בעת הצורך, היא על פי התאמה אישית למצבך.

כיום, בעקבות פיתוחים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן לבצע, במרבית המקרים תהליך השתלות ללא הרמת סינוס פתוחה, המאפשר קבלת תוצאות טובות בהשתלה עם מינימום תופעות לוואי ומקסימום יעילות עבורך.

לטיפול להרמת סינוס יש סיכויי הצלחה יחסית גבוהים, אך עם זאת אנו מאמינים כי יש לבצע את מיטב המאמצים על מנת לתכנן את הטיפול באופן הנכון, על מנת למנוע את אובדן העצם לכתחילה. לאחר שרקמת עצם הצטמצמה, ישנם מצבים בהם מעט קשה לשחזר אותה באמצעות הרמת סינוס.
לכן, צוות רפואי מנוסה ידע לתכנן את הטיפול ליצירת מהלך רפואי בו אובדן העצם יהיה מינימלי במהלך הטיפול. לשם כך, עוד לפני העקירות יש לשקול האם ישנם תהליכים טיפוליים מכינים, שיאפשרו ריפוי ובניית עצם עצמית.
לכן, בתחילת הטיפול חשוב לבצע תהליך לריפוי רקמות הפה ועידוד טבעי של בניית רקמות הפה, לרבות רקמת החניכיים והעצם.

במרפאתנו, הטיפולים מבוצעים ע”י המומחים המנוסים והטובים ביותר בתחום. הצוות שלנו מיומן מאוד באיתור ואבחון הגורמים למצב העצם, בנייתה ובניית תכנית טיפול מקיפה שתאפשר לך להיות בטוח שנעשים כל השיקולים והשלבים בטיפול באופן הטוב ביותר מא’ ועד ת’!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

“אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!”