לימדו כיצד לחזק את השיניים והחניכיים בבית

קורס מעשי שיסייע לך בחיזוק ושימור השיניים והחניכיים
לחיסכון בטיפולים, בזמן, באנרגיה ובכסף וליצירת השפעה משמעותית על הבריאות שלך

הקורס הייחודי מסוגו בארץ, אשר נוצר ע”י רופאת שיניים עם ידע מחקרי נרחב בתחום הטיפול בשיניים וניסיון קליני רב ומעמיק בטיפול באלפי אנשים עד היום. יחד ולצד גישה וידע נרחב ברפואה טבעית.

ד"ר שרית אברהם משנה לכם את החיוך!

הקורסים שלנו:

קורס צחצוח – לבריאות הפה, הגוף וחיזוק המוח

מערכת עיכול חזקה, גוף בריא ותפקוד מוחי מעולה מתחילים בניקוי הפה מחיידקים המזיקים למערכות הגוף בכללותן. מחקרים עדכניים מוכיחים כי ישנו קשר בין רמה גבוהה של חיידקי הפלאק (רובד החיידקים בפה) לבין מחלות כגון אלצהיימר, בעיות עיכול, סוגי סרטן שונים ועוד. בחלק זה נלמד דגשים חשובים ביותר בהרגלי ניקוי וצחצוח השיניים והחניכיים, שרוב האנשים כלל לא מכירים אותם.

שווי הקורס: 278 ש״ח

הרגלי תזונה לחיזוק השיניים והחניכיים

אז איך זה שאתם משתדלים כ”כ לאכול בריא ועדיין סובלים מבעיות של הפה? התשובה טמונה בכך שהרגלי האכילה שלכם לא נכונים. גם אם נאכל את המזון הטוב ביותר, אם מסגרת האכילה וההרגלים של האכילה לא יהיו נכונים, אז לא נוכל לעכל ולהפיק את המירב מהמזון שלנו. בין אם אתם טבעונים, צמחונים, קטוגנים או אוכלי כל- לא משנה מה סוג התזונה בו בחרתם, הרגלי התזונה שלכם (תזמון, כמות, שילובי מזונות וכו’) צריכים להיות נכונים יותר כדי שתוכלו להפיק את המירב מהמזון ומבלי נזקים, שיכולים להיגרם עקב הרגלים לא נכונים. הרגלי תזונה נכונים יתמכו באופן מלא בבריאות שלכם, באיזון ההרומונלי, יחזקו את פעילות מערכת העיכול ובאותה הזדמנות יחזקו גם את השיניים והחניכיים שלכם.

שווי הקורס: 1570 ש״ח

פרוטוקול סיאטל לחיזוק השיניים (בהשראת מומחים מארה”ב)

בקורס זה נלמד על הקשר ההדוק בין תפקוד מערכת הנשימה לבין מצב השיניים והחניכיים שלך! נשימת היום ונשימת הלילה שלנו הן פעולות כה שגרתיות עבורנו, שלרוב אנחנו אפילו לא שמים לב כיצד אנו מבצעים אותן. רוב האנשים כלל לא מודעים לכך שבעיות השיניים שלהם קשורות באופן הדוק למערכת הנשימה שלהם בכלל ודרכי האוויר העליונות בפרט. בקורס זה תוכלו ללמוד כיצד לאבחן אם יש לכם בעיות מסוימות הקשורות לאופן בו אתם נושמים, כיצד הן משפיעות על מצב החניכיים והשיניים שלכם וכן מה ניתן לעשות באמצעים ביתיים כדי לשפר את המצב באופן משמעותי.

שווי הקורס: 1980 ש״ח

מה יוביל לטיפול שיניים מוצלח בשבילי

עברתם כבר הרבה טיפולי שיניים וזה לא נגמר? בקורס ייחודי זה תקבלו את הסודות של רופאי השיניים שמטפלים ברמה הגבוהה ביותר ומגיעים לטיפולים אפקטיביים. רוב האנשים לא יודעים כיצד להגיע מוכנים לטיפול השיניים. כאן תלמדו מהם הדברים החשובים שכדאי שתדעו לפני שאתם מתחילים טיפולים. מידע זה חיוני על מנת שהטיפול הבא יהיה מוצלח יותר.

שווי הקורס: 187 ש״ח

חבילת הכל כלול – מה מסתתר בתוך הפה שלך – הקורס המקיף והנרחב ביותר לחיזוק השיניים והחניכיים

הקורס הייחודי מסוגו בארץ, אשר נוצר ע”י רופאת שיניים עם ידע מחקרי נרחב בתחום הטיפול בשיניים וניסיון קליני רב ומעמיק בטיפול באלפי אנשים עד היום. יחד ולצד גישה וידע נרחב ברפואה טבעית. הרשמה לקורס זה תזכה את המשתתפים בכל הידע שיש בקורסים האחרים כולל עדכונים שוטפים כל הזמן.

שווי הקורס: 5770 ש״ח

שאלות ותשובות נפוצות:

שאלה מצוינת וחשובה, כמובן שהקורס יסייע לכם לדעת מה אתם יכולים לעשות בבית אך אינו מחליף בדיקה, ייעוץ אישי וטיפול ע”י רופא שיניים. במידה וכבר חלו נזקים בשיניים או בחניכיים, דבר זה מצריך טיפול ע”י רופא שיניים בהקדם האפשרי. בקורס זה תוכלו לדעת גם כיצד להכין את גופכם לקראת טיפולי שיניים וחניכיים וכן מהם הדברים שעליכם לעשות בבית כדי למנוע חזרה של הבעיות.

מידת המהירות בה ניתן יהיה לראות תוצאות תלויה כמובן, בין היתר, במצב בו אתם נמצאים. כמו שמישהו שצריך לרדת 5 קילו ממשקלו יצליח להגיע למשקל היעד מהר יותר מאשר אדם שצריך לרדת 50 קילו, כן גם בטיפול בשיניים. אם המצב יחסית מורכב ומתקדם- הרבה התמדה סבלנות ורצון יובילו אותך מהר יותר לעבר קו הסיום. בד”כ רוב האנשים מדווחים על הטבה כבר החל מהחודש הראשון.

  1. בוודאי, הקורס נותן כלים משמעותיים לחיים גם למי שמצבו קל- בינוני וגם למי שמצבו קשה. בקורס ניתן ללמוד דברים למניעה לכתחילה (אם כרגע אין הרבה בעיות, בד”כ אחרי גיל 35 מתעוררות בעיות רבות וניתן להקדים תרופה למכה ע”י הפנמה של תהליכים חשובים בהם נלמד בקורס). כמו כן ניתן להבין מדוע נוצרה הבעיה בשיניים ובחניכיים וכיצד לטפל בהם.
  1. העובדה שבשלב זה כבר אין לך שיניים אינה מיתרת את ההשתתפות בקורס כי אם מוכיחה שיש לך צורך בקורס זה אולי אפילו יותר מכולם. הסיבה לעקירות שיניים מרובות בד”כ מגיעה מבעיות נוספות של הגוף, שיכול להיות שכרגע אפילו עוד לא התפתחו אצלך למחלה ממש, אבל כדאי מאוד שתלמד כיצד לטפל במצב הזה עוד לפני שמתפתחות מחלות. במידה וכבר יש לך מחלות רקע- הידע בקורס ייתן לך כלים לחזק את הגוף ולסגור את הברז של ההרגלים שמועידים אותך למחלות, באופן מאוד משמעותי.

הקורס אינו מוכר ע”י חברות הביטוח או קופת החולים בשלב זה אך אנו מאמינים כי אילו גופים אלו ישכילו להבין בשלב מסויים שהמידע בקורס זה יכול לחסוך להן כיסוי של מיליוני שקלים (ואף יותר) על טיפולי שיניים, ואז לבטח הם ישקלו לכסות השתתפות בקורס כזה.

Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 24 ביקורות
×
js_loader
שלח לנו את השאלה שלך ונחזור אליך בהקדם!

השירות ניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
דילוג לתוכן