טיפול לנחירות ודום נשימה בשינה

טיפול לנחירות ודום נשימה בשינה בשיטה האמריקאית

ישנם מקומות רבים כיום, בהם מציעים דרך טיפול מסוימת לנחירות ודום נשימה בשינה. האמת היא, שבמצבים אלו יש לבצע אבחון מדויק של מצבך הרפואי, חומרת הנחירות או דום הנשימה בשינה, מבנה הגרון ורק על פי כך- להתאים עבורך, באופן אישי ומדויק, את הטיפול הנכון למצב זה.
הטיפול לנחירות ודום נשימה בשינה מצריך מעורבות של:
מומחה ריאות, מומחה אף אוזן גרון וכן רופא שיניים המיומן בטיפול במצבים אלו.

מדוע פונים למרפאת השיניים שלנו לטיפול במצבים אלו?

אנשים רבים מרגישים כי הטיפול בנחירות ודום נשימה בשינה ע”י מכשירים כמו CPAP (מכשיר המזרים חמצן בלחץ גבוהה דרך האף או הגרון במהלך שנת הלילה) אינו מתאים להם. הסיבות לכך הן בגלל: חוסר נוחות, בן/בת הזוג מתלוננים על הרעש שיוצא מהמכשיר, תופעות לוואי לא נעימות (צרידות, דלקות גרון, קושי בבליעה ועוד).
במרפאת השיניים ניתן למצוא פתרון ע”י התאמת התקן דנטלי לטיפול במצבים אלו. ההתקן הדנטלי הינו דיסקרטי (מדובר בסד לילה מיוחד, ששמים בתוך הפה ואף אחד לא יכול לראות שיש לך אותו)

באילו דרכים ניתן לטפל בנחירות ודום נשימה בשינה?

מעבר להתקן הדנטלי, ישנן דרכים רבות לטיפול במצב זה. אנו מאמינים כי מציאת הדרך הנכונה והמדויקת ביותר עבורך, צריכה להיעשות ע”י אבחון מקיף ובחינת טיפול זמני- על מנת לבחון האם הטיפול נכון עבורך מבלי שתוציא על כך הוצאות כספיות גבוהות מדי, ללא ערבות להצלחת הטיפול.

האבחון לגבי דרך הטיפול הנכונה ביותר עבורך במצב זה נעשה ע”פ פרוטוקול סיאטל (השיטה האמריקאית), שנחקר ונוצר ע”י קבוצת חוקרים בסיאטל, בראשם ד”ר ג’ף רוס.

בהגעתך למרפאתנו, נבצע את כל הבדיקות ונבחן מא’ ועד ת’ מהיא הדרך הנכונה ביותר לטיפול בנחירות (ו/או דום נשימה בשינה) עבורך באופן אישי!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

“אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!”