לוגו של דר' שרית אברהם - דנטלי פרסונלי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

השתלות שיניים

השתלת שיניים הוא מענה לשיניים שעבר זמנן ומחליף את הצורך בשיניים תותבות, שהיה הפתרון הרווח עד השנים האחרונות לשיניים שאינן ברות תפקוד ויש צורך להחליפן. שיניים מושתלות מאפשרות חוויית אכילה ולעיסה רגילה, ללא הפרעות וכאבים ובנוסף מעניקות מראה אסתטי לחלל הפה ולחיוך. השתלה היא פתרון קבוע שניתן לבצע במרפאת דנטלי פרסונלי בעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

היתרונות בהשתלה

כולנו מכירים את האמרה ״אין שני לרושם ראשוני״, והחיוך שלנו הוא חלק בלתי נפרד מסממני הרושם הראשוני שאנחנו משדרים לעולם. בנוסף, כולנו מכירים כאבי שיניים וכמה מעיקים, כואבים ונוראיים הם יכולים להיות, לעתים אף ברמה של חוסר תפקוד בסיסי והפרעות באכילה, בשתייה ובדיבור.

השתלת שיניים במקרים רבים עונה על שני הצרכים הללו, הצורך האסתטי והצורך התפקודי. אצלנו במרפאה תקבלו אבחון מקיף ומעמיק, שילווה בבנייה יסודית של אסטרטגיית טיפול מותאמת אישית, לאחר הקשבה לצרכים שלכם. רגישות בשיניים גם יכולה להיות סיבה לביצוע השתלות שיניים, מצב שיכול להיות מושפע ממגוון גורמים אך בשורה התחתונה גורם לבעיות באכילה ובשתייה ולרגישות יתר בעת ביצוע פעולות אלה.

איך זה מרגיש לעשות השתלות שיניים?

לא כואב, נעשה תחת הרדמה מקומית, מרגיש כמו שעושים טיפול שורש או סתימה. בימים שאחרי יש קצת נפיחות או אולי סימן כחול בלחי אבל זה חולף תוך כמה ימים לרוב ועם משככי כאבים, הימים שאחרי עוברים בקלות” 

השתלת שיניים מחליפה פתרונות אחרים המוכרים לנו, כמו שיניים תותבות, והופכת את ההתמודדות עם השינויים בחלל הפה לפשוטה ויעילה יותר, באופן שהרבה יותר נוח למטופלים להתמודד איתו בחיי היומיום.

השתלות שיניים הן פתרון ארוך טווח הדורש פחות תחזוקה מפתרונות דנטליים אחרים, המרגיש טבעי יותר בחלל הפה מאשר שיניים תותבות. השתלים הדנטליים מאפשרים ללעוס כל סוג מזון שהוא, ללא ההגבלות הידועות בפתרונות אחרים, והתחושה שלהם בפה מרגישה טבעית, כאילו היו שם כל הזמן, ולתחושה כזו של נוחות אין מחיר.

מהם השלבים שעוברים מרגע ההחלטה לבצע השתלת שיניים ועד גמר הטיפול?

להרבה חברים שלי השתפרו החיים באמצעות השתלות שיניים, גם אני רוצה!

השתלות השיניים אפשרו להרבה אנשים לחזור לאיכות חיים טובה מאוד, דבר שלא התאפשר לפני כן, כאשר האופציה היחידה, לשיקום המצב של שיניים חסרות (שנעקרו) היה כמעט אך ורק תותבות נשלפות. הבעיה עם שיניים תותבות הייתה לא רק שהן היו נראות פחות טוב והותירו אנשים עם החשש להיחשף בפני הקרובים שלהם עם שיניים חסרות ולהצטרך לשים את השיניים בתוך כוס מים בלילה, אלא שהן פעמים רבות לא כ”כ יציבות ופחות מאפשרות לאנשים לתפקד באופן חופשי עם השיניים. המעבר משיניים תותבות להשתלות שיניים סייע להרבה מאוד אנשים לחזור לתפקוד מלא, ללעוס את המזון ללא מגבלה וכן לחייך בחופשיות ללא חשש שיראו שאין שיניים.
מהן ההוראות לאחר השתלת שיניים? לחצו כאן >>>

השתל הדנטלי

במרפאות שיניים המקפידות על הכללים הנכונים ותו התקן הנדרש להשתלות שיניים, על פי רוב, השתל יהיה עשוי מטיטניום. הטיטניום הוא מתכת אצילה, אשר נמצא כי היא יכולה להיקלט בגוף האדם ולהישאר בתוכו במשך שנים ללא סיבוכים (ברוב המקרים).

במקור, שתלי הטיטניום שימשו ברפואה לריפוי והחלמה משברים בעצמות. בשנות ה-  70 של המאה הקודמת, רופא בשם ד”ר ברנמרק החל לעשות ניסויים במטרה לבחון האם באופן דומה יהיה ניתן להשתמש בשתלי טיטניום במקום שיניים שנעקרו. הוא אכן ראה שזה אפשרי ומאז נעשו הרבה מאוד מחקרים בנושא והשתלות השיניים החלו לצבור תאוצה ולהוות תחליף ראוי במצבים בהם לא ניתן לשמר את השיניים.

בזמנו של ד”ר ברנמרק, לא נטו לבצע שתלים ביום אחד. זהו טרנד יחסית חדש, של השנים האחרונות. על מנת שנוכל לבחון האם הטרנד הזה נכון, חשוב שנענה על השאלה הבאה:

מה קורה לנו בגוף ברגע שמכניסים לתוכו שתל?

הגוף שלנו בנוי בצורה כזו, שהוא לא אוהב שינויים. כמו שקשה לרדת במשקל, לאזן את רמות הסוכר ולחץ הדם ואפילו כמו שקשה להסתגל מחדש לשינויי טמפרטורה, ככה גם יש צורך בזמן להסתגלות הגוף לשינוי במצב השיניים.

רפואת השיניים השלמה מתייחסת לכל הצרכים שלך באופן אישי ומשלבת בין טיפול מרפאתי בסטנדרטים מאוד גבוהים ושימוש בטכנולוגיה גבוהה ומתקדמת לבין הבנה מעמיקה של הצרכים  האישיים שלך, על מנת אפשר לך להגיע למצב של איזון והרמוניה של הפה לאורך שנים רבות וטובות.

אסתטיקת השיניים והחיוך

כאשר יש צורך לשחזר שיניים שנעקרו באזור הקדמי של הפה, נבצע את כל התהליכים הנצרכים על מנת להעניק לך שחזור אסתטי מושלם בעיניך.
אנו מאמינים כי האסתטיקה של החיוך צריכה להיות מותאמת אישית, לכן בתהליך תכנון השיקום האסתטי, הצוות שלנו ישב יחד אתך ויעשה את מיטב מאמציו כדי להבין את טעמך האישי ובהתאם לכך יבצע את תכנון מראה החיוך. יצירת התכנון הסופי תיעשה רק לאחר אישור אישי שלך.

ד”ר שרית היא רופאת שיניים שדואגת למטופליה. היא לוקחת את הזמן להקשיב ולהסביר מה היא תעשה. היא פתוחה להצעות ושאלות. היא גם מעודכנת בפיתוחים וטכניקות חדשות. אני מאוד מרוצה מהעבודה שלה וממליץ עליה בחום.

Ophrah Listokin

מרפאת שיניים כזו לא תפגשו! אני רוצה להודות באופן אישי לד״ר שרית אברהם ולצוות המסור והנדיר שלה שנותן פתרונות חכמים שלא קיימים בענף הרפואה בארץ שלנו הם בוחנים ומצלמים בכל זוית ועושים בדיקה מעמיקה לצורת הטיפול הנכונה כדי לחסוך פלישות מיותרות, כסף ואנרגיה ללקוח עברתי הרבה מאוד טיפולים עד שהגעתי אליכם וכולם טיפלו ללא סוף העיקר לסתום ולקדוח ופעם ראשונה אתם עושים את המיטב המדויק והחדשני בצורה כל כך אחראית ופורצת דרך אין מילים!!!! זכות גדולה לעבוד אתכם

שרה מאיר

אחרי שהתגלגלתי ממרפאה למרפאה, סוף סוף מצאתי את ה מקום שבאמת דואג לך ועושה הכל למען המטופל , צוות מקצועי, איכותי, אדיב ומתחשב. טיפול שיניים באיכות גבוהה , חדשני הייטקי ממש. הטיפול תמיד מתחיל בפגישה מקדימה עם ד”ר שרית שהיא אדם מיוחד בפני עצמו, שמסבירה בשקיפות מלאה על הטיפול, ונמשך בטיפול שנעשה בשלווה ומלווה בהסבר, הרוגע שהיא מצליחה להשרות על המטופל פשוט מדהים..!! כדאי גם לצפות בסרטונים של ד”ר שרית בדף הפייסבוק, מעניין ומלמד, ככה בעצם הגעתי למרפאה. מאחל לכל הצוות המדהים הזה הצלחה רבה

Uri shiran

כיום כולם כבר יודעים – יש אנשים שנהנים מהחיים ומחייכים בכיף, אחרי השתלות השיניים שלהם ולעומתם יש אנשים שממש סובלים עד היום מבעיות שנוצרו אצלם עקב השתלת שיניים לא טובה.
בוודאי ברור לך שמה שבאמת היית רוצה לקבל זה השתלת שיניים טובה ואפקטיבית, שתתן לך שקט נפשי בחיים.

אז מהם הדברים שהופכים השתלת שיניים לאפקטיבית וטובה יותר:

השתלות שיניים עושים רק ע”י המקצוענים הטובים ביותר בתחום

ישנם מקומות בהם רופאים מפרסמים שהם מומחים להשתלות שיניים, אך בעצם חשוב מאוד להבין במה מדובר. השתלות שיניים אינן תחום התמחות בפני עצמו, כי אם פרקטיקה שנובעת מהרבה מאוד הכשרות מתקדמות בתחום טיפולי השיניים, גישה למאמרים עדכניים וחדשנות וכמובן ידע וניסיון קליני רב שנים.

ניהול תיק מתרפא – ריכוז המהלך הטיפולי

פעמים רבות, מטופלים מעדיפים שכל הטיפולים שלהם יבוצעו ע”י רופא אחד, כך שהם לא יצטרכו ללכת ממרפאה אחת לשנייה בכל פעם. לעומתם, יש אנשים המעדיפים לבצע את השתלות השיניים ע”י מומחה חניכיים או מומחה לכירורגיית פה ולסת בלבד.
במרפאת השיניים של ד”ר שרית אברהם ניתן לקבל מענה בשני האופנים הנ”ל: ניתן לקבל מהלך טיפולי שלם ע”י ד”ר שרית אברהם וכן למי שרוצה, ניתן לבצע את ההשתלות בשילוב מומחה לפה ולסת. בשני המקרים, הטיפול נעשה תוך הקפדה על מהלך רפואי ברמה גבוהה מאוד.

כאשר מבצעים את השתלות השיניים ע”י מומחים, משמעותו של הדבר היא שיהיו לפחות 2 רופאי שיניים (לפעמים גם יותר) המעורבים בטיפול:

  1. המומחה (לכירורגית פה ולסת או לרפואת חניכיים), אשר יבצע את תהליך ההשתלה
  2. הרופא שיבצע את התהליך השיקומי – הכתרים על גבי השתלים

אנשים רבים מרגישים מעט מבולבלים כאשר הם צריכים לראות רופאים שונים ולבצע תהליכים טיפוליים שונים, כאשר אין להם ניסיון קודם בתהליך טיפולי דומה. במענה לכך, על מנת לאפשר לך ליהנות מתהליך טיפולי רציף ואחיד, שייתן לך מענה אישי כולל וטוב יותר- כל המהלך הטיפולי ירוכז ע”י רופא שיניים אחד, שינהל את ההתקשרות מול המומחים מא’ ועד ת’ ותקבל ליווי והסבר בכל שלב ושלב של הטיפול.

תכנון ממוחשב של תהליך ההשתלה הכירורגי

ישנם רופאים הדוגלים בגישה ה’חופשית’ לביצוע השתלות השיניים- בגישה זו, מבצעים את ההשתלה ללא תכנון מוקדם מראש. במרפאתנו, אנו מאמינים כי תכנון מקדים, יכול לפתור הרבה מאוד בעיות ולתת מענה טיפולי מדויק וטוב יותר עבורך. יתרונות התכנון הממוחשב בהשתלות שיניים:

  1. דיוק מירבי במיקום השתל.
  2. התאמה מירבית בין התכנון הכירורגי, האסתטי והשיקומי.
  3. מאפשר לבצע את הטיפול באופן מהיר יותר.
  4. אחוזי הצלחה גבוהים יותר.

במרפאת השיניים שלנו, אנו נותנים עדיפות לשביעות רצון המטופלים ומעניקים טיפול יוצא דופן לאורך כל תהליך הטיפול. צוות המומחים המיומן שלנו בקיא בזיהוי ואבחון השלבים הדרושים לביצוע השתלת שיניים, תוך הקפדה על תכנית טיפולים מקיפה המותאמת לצרכים הספציפיים שלכם. תהיו בטוחים שכל השיקולים והשלבים הכרוכים בטיפול מבוצעים בדיוק ובזהירות מרבית. עם המחויבות שלנו להגשים את חיוך החלומות שלכם, אתם יכולים לסמוך על כך שטיפול השתלות השיניים שתקבלו במרפאתנו יהיה באיכות הגבוהה ביותר, צרו קשר עוד היום!

שאלות נפוצות בנושא השתלות שיניים

שתלים דנטליים הם שורשי שיניים מלאכותיים העשויים מטיטניום המשמשים כבסיס להחלפת שיניים.

עם טיפול ותחזוקה נאותים, שתלים דנטליים יכולים להחזיק מעמד לכל החיים, מה שהופך אותם לפתרון ארוך טווח לשיניים חסרות.

בעוד שתלים דנטליים הם אפשרות החלפת שיניים יעילה ביותר, לא כולם מועמדים עבורם. גורמים כמו בריאות כללית, צפיפות עצם ומצב חניכיים נלקחים בחשבון במהלך תהליך ההערכה.

הליך השתלת השיניים מבוצע בדרך כלל בהרדמה מקומית, ולכן אי הנוחות ממוזערת. מטופלים עשויים לחוות כאב קל ואי נוחות לאחר ההליך, אך ניתן להתמודד עם תרופות.

כן, שתלים דנטליים מתפקדים כמו שיניים טבעיות, ומאפשרים לאנשים ללעוס ולדבר בקלות. הם מספקים יציבות ותמיכה, משפרים את הפונקציונליות הכללית של הפה.

מה הופך השתלת שיניים לחזקה ואפקטיבית? - סדרת הרצאות מאת ד"ר שרית אברהם

Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 24 ביקורות
×
js_loader
שלח לנו את השאלה שלך ונחזור אליך בהקדם!

השירות ניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
דילוג לתוכן