סוג החומרים בהם אנו משתמשים בטיפולי השיניים

תוכן עניינים

מטופלים רבים כיום כבר מודעים לחשיבות השימוש בחומרים ביוקומפטבילים (חומרים ידידותיים לגוף ולסביבה) בטיפולי השיניים. במרפאתנו, ניתן לקבל את מגוון הטיפולים ולהיות בטוחים כי נעשה שימוש בחומרים ביוקומפטבילים בלבד:

  • סתימות (בלשון מקצועית – שחזורים פלסטיים) – בשימוש בחומרים לבנים בלבד.
  • כתרים – ללא שימוש במתכות בסיס, העשויים מחרסינה או זירקוניה.
  • שתלים – מטיטניום טהור בלבד (רבים שואלים אותנו לגבי שתלי זירקוניה, אך נכון לעתה – שתלי זירקוניה אינם מספיק עמידים לטווח הארוך וישנם הרבה מאוד כשלים בניתוחי השתלות, בהם משתמשים בשתלי זירקוניה, לכן מומלץ להשתמש בטיטניום טהור בלבד)

שיטות הטיפול שלנו מכוונות לשמירה מירבית על חומר השן הטבעי ובהתאם לכן בחירת החומרים נעשית בהקפדה רבה!

במרפאתנו ניתן למצוא צוות רפואי מיומן, שיעניק לך טיפול אחראי ומסור מא' ועד ת'.

מעוניינים לקבוע תור לייעוץ ?
דוקטור שרית אברהם

דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

חוות דעת שנייה

במרפאתנו ניתן לקבל ייעוץ וחוות דעת שנייה לפני הטיפולים במצבים בהם: ישנם לבטים אם לעקור או לשמר את השן לפני השתלות שיניים כשיש לך לבטים

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

דילוג לתוכן