מעוניינים לקבוע תור לד"ר שרית אברהם?

טיפול או ריפוי?

תוכן עניינים

טיפול או ריפוי? גלו כיצד נעשים תהליכי ריפוי נכונים ואפקטיביים יותר לפה, השיניים והחניכיים

לפני שנענה על השאלה – מה ההבדל בין תהליך ריפוי לטיפול בשיניים והחניכיים, תחילה ננסה להבין מה באמת מחפשים כשפונים למרפאת השיניים; למה פונים למרפאת השיניים? כשיש בעיה בשן, אז מגיעים למרפאה כדי למצוא פתרון.

עכשיו, תתפלאו אבל, מחקרים הראו שהרבה אנשים פונים היום אל מרפאת שיניים בבקשה לקבל טיפול מסוים לבעיה שלהם. האם הטיפול הוא הפתרון? תכף נראה!

רגע לפני שנדבר על סוגי הטיפולים, חשוב להבין מה באמת המטרה הסופית שלנו!

האם המטרה היא לעשות טיפול שיניים? אני אגלה לכם את התשובה- ממש לא!

הרי, אם היו אומרים לכם שניתן להגיע לפתרון הבעיה בלי טיפול שיניים- ברור שהייתם הולכים על זה.

אז מה המטרה האמיתית? המטרה האמיתית היא להגיע לפתרון בעיה שנוצרה בשן.

עכשיו, אז למה אנחנו עושים את הטיפול? התשובה האמיתית היא- שאנחנו עושים את הטיפול כדי להגיע לפתרון הבעיה של הפה, השיניים ו/או החניכיים! 

זה לא משנה אם הבעיה היא אסתטית, כאב, חניכיים, נפיחות, דלקת, דימום, המטרה היא לא הטיפול עצמו אלא המטרה היא מציאת פתרון. הטיפול- הוא רק אמצעי בדרך למציאת הפתרון.

לכן, אם אנחנו רוצים להגיע לפתרון חכם, יעיל שישמש אותנו למשך הרבה מאוד זמן, מה שאנחנו רוצים זה לפנות למומחים החכמים, המנוסים והטובים שמייצרים תהליכי ריפוי נכונים ומדויקים יותר.

זה לא סתם עוד טיפול שיניים, אנו מכוונים להוביל אתכם לפתרון בעיות הפה, השיניים והחניכיים כדי להגיע לריפוי מעמיק ופתרון ארוך טווח ומשמעותי.

אם יש לכם כאבים,  קושי לאכול, לתפקד ולדבר ואולי אפילו אתם מרגישים שאנשים מתרחקים מכם בגלל ריח לא נעים מהפה, או שלא נעים לכם לחייך בחופשיות ליד אחרים, זה הזמן למצוא פתרון יעיל ואפקטיבי לשיניים והחניכיים שלכם!

אז איך צוות הרופאים והמומחים בשיקום וריפוי הפה, השיניים והחניכיים יכול להוביל אתכם לפתרון הבעיה? 

ע"י יצירת מהלך טיפולי חכם, שעובד על פי עקרונות הריפוי הביולוגי של רקמות הפה, השיניים, העצם והחניכיים.

טיפול שנעשה על פי שביל הריפוי הביולוגי הנכון של רקמות הפה יהיה טיפול שמוביל לפתרון הבעיה באופן אפקטיבי, יעיל ולמשך הרבה מאוד שנים.

הדבר הזה נכון גם במקרה של השתלות שיניים, עקירות, טיפול שורש, סתימות וכן כשמנסים לעשות תהליכי טיפול למניעה של טיפולים פולשניים.

אז מהו שביל הריפוי הביולוגי הטוב והנכון יותר לשיניים?

לכל טיפול יש את שביל הריפוי הייחודי והמדויק שלו. 

יתרונות טיפולי השיניים עם אוזון :

  • חיטוי חזק ועצמתי של החיידקים
  • תמיכה בתהליכי ריפוי בתוך השן
  • שיקום בריאות החניכיים ללא ניתוח
  • טוב למקרים קלים עד קשים מאוד
  • מניעת היווצרות נסיגת חניכיים או דלקת חניכיים
  • מניעת ריח רע מהפה
  • מניעת עקירות שיניים
  • הכנה ראשונית ממוקדת ואפקטיבית של העצם והחניכיים לקראת השתלות שיניים

מהו אוזון וכיצד הוא מסייע בטיפולי שיניים:

גז האוזון הנו מולקולת חמצן שלישונית, שיש לה אפקט אנטי- בקטריאלי (נלחם באופן חזק בחיידקים) מאוד חזק, אפקט מאזן למערכת החיסון וכן יכולת גבוהה ביותר לעידוד ריפוי רקמות השיניים והחניכיים.

בסופו של דבר, מה באמת צריך? להגיע לפתרון הבעיה של השיניים ו/או החניכיים! 

זה לא סתם עוד טיפול שיניים, במרפאתנו אנו מכוונים להוביל אתכם לפתרון בעיות הפה, השיניים והחניכיים כדי להגיע לריפוי מעמיק ופתרון ארוך טווח ומשמעותי.

אם יש לכם כאבים,  קושי לאכול, לתפקד ולדבר ואולי אפילו אתם מרגישים שאנשים מתרחקים מכם בגלל ריח לא נעים מהפה, או שלא נעים לכם לחייך בחופשיות ליד אחרים, זה הזמן למצוא פתרון יעיל ואפקטיבי לשיניים והחניכיים שלכם!

מעוניינים לקבוע תור לייעוץ ללא תשלום?
דוקטור שרית אברהם

דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

דילוג לתוכן