לוגו של דר' שרית אברהם - דנטלי פרסונלי
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

שיקום על גבי שתלים

Picture of דוקטור שרית אברהם
דוקטור שרית אברהם

רופאת שיניים עם ניסיון רב בשיטות מתקדמות ואפקטיביות, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים.

תוכן עניינים

יש אנשים שאחרי שעשו להם השתלות שיניים הם מרגישים טבעי, כאלו זו השן שאתה הם נולדו. זה בעצם המצב האידיאלי, אליו אנחנו מכוונים בטיפול. כשרופאי השיניים אומרים שיקום על גבי שתלים- מתכוונים לכך שבסופו של דבר השתל צריך לתת לך תחושה, מראה ותפקוד מלא כמו השן הטבעית והבריאה. 

ישנה נטייה לחשוב כי טיפול השיקום אמור לייצר מצב שבו יש כתרים או תותבות על גבי שתלים. הדבר הנכון יותר הוא כי בעצם, הכתרים (או כל טיפול שיקומי אחר, כגון: תותבות) אינם הפתרון השיקומי אלא כלי עזר להשגת מטרות הטיפול השיקומי. 

מטרות הטיפול המשקם הינן:

  1. לשחזר את מבנה וצורת השיניים האבודות – לכל שן יש את הצורה והמבנה
  2. לשחזר את מבנה הפה באופן, שיאפשר תפקוד נכון יותר של השיניים. ממש כמו שהמבנה של מגדל אייפל נעשה באופן, שיאפשר לו להחזיק מעמד כ”כ הרבה שנים (כיום הוא כבר בן 130 שנים והוא נשא עליו כבר מעל למיליוני אנשים), כך גם מבנה הפה שלנו צריך להיבנות באופן, שיאפשר לך ליהנות מיציבות לאורך שנים רבות.
  3. לשחזר את התפקוד התקין של כל שן ושן. הידעת? לכל שן יש תפקיד בפני עצמו. לדוגמא: לשיניים הטוחנות – תפקיד בטחינת המזון, לחותכות- תפקיד בחיתוך המזון ולניבים- יש תפקיד בהגנה על השיניים האחרות בזמן תפקוד.
  4. לספק מענה אסתטי ראוי, בעת שחזור השיניים האבודות.
  5. לשקם ולהוביל את הפה למצב של איזון והרמוניה למשך שנים רבות.
  6. לוודא שהכתרים יהיו בנויים באופן שיאפשר להם לשרוד במצבים של תפקוד רגיל וכן במצבים בהם יש לך הרגלי שחיקת שיניים.

כשפועלים על פי עקרונות הטיפול המשקם באופן מלא, ניתן להגיע לתוצאה המיוחלת שבה- תהיה לך היכולת לחייך, לדבר, לאכול, להרגיש פשוט טבעי! כאלו נולדת עם השתל הזה, לא תזכור בכלל שיש לך שם שתל.

YouTube player

במרפאת השיניים של ד”ר שרית אברהם, עושים הכל כדי לדבוק במטרות הללו ולתת לך את התחושה הנפלאה ביותר עם השתלות השיניים שלך.

חזרה לחלק מסוים במאמר
Picture of דוקטור שרית אברהם
דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

ד"ר שרית אברהם ברשתות: קבוצת הפייסבוק | יוטיוב | טלפון: 077-9974460

טיפול שורש בלייזר
טיפול שורש בלייזר

רפואת שיניים מתקדמת רואה בטיפול שורש מוצא אחרון לאחר ביצוע טיפולי שיניים שמרניים, כאקט למניעת עקירת שיניים. מרפאת דנטלי פרסונלי

קרא עוד »
Google ג גוגל
4.5
מבוסס על 24 ביקורות
×
js_loader
שלח לנו את השאלה שלך ונחזור אליך בהקדם!

השירות ניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​
דילוג לתוכן