חוות דעת שנייה

במרפאתנו ניתן לקבל ייעוץ וחוות דעת שנייה לפני הטיפולים במצבים בהם:

  1. ישנם לבטים אם לעקור או לשמר את השן
  2. לפני השתלות שיניים
  3. כשיש לך לבטים בין ביצוע טיפול שורש לבין טיפול לשימור חיות השן
  4. כאשר מעוניינים לברר מהי הדרך הטיפולית הנכונה עבורך באופן אישי
  5. במצבים בהם חסרה עצם או ישנו צורך בהרמת סינוס וברצונך לבחון אלטרנטיבות כירורגיות פחות פולשניות.

ייעוץ וקבלת חוות דעת שנייה –  במרפאתנו ניתן לקבל ייעוץ ומתן חוות דעת שנייה, במקרים בהם יש לך רצון לברר ולקבל ייעוץ אישי באווירה ניטרלית ודיסקרטית. אנשים רבים מבינים כי ההחלטה על טיפולי הפה, השיניים והחניכיים היא החלטה מאוד חשובה, שיש לקבל אותה בכובד ראש.

באילו מצבים ניתן לקבל חוות דעת שנייה במרפאתנו:

  1. כאשר ישנם לבטים אם לעקור או לשמר את השן. ישנם מצבים בהם קשה מאוד לשקם את השן. הגישה הטיפולית של הרופא היא זו שתכתיב את ההחלטה הרפואית שתתקבל. במרפאתנו, גם במצבים מאוד קשים, אנו מאמינים כי יש לעשות את מיטב המאמצים לשקם ולייצב את השן הטבעית. מעל ל-80% מהמקרים, ראינו הצלחה רבה בשיקום וייצוב השיניים הטבעיות, על ידי הגישה הטיפולית בה אנו דוגלים.
  2. לפני ניתוחי חניכיים. ישנם מצבים בהם אין ברירה וחייבים לבצע ניתוח חניכיים על מנת להגיע להטבה במצב החניכיים. עם זאת, במעל ל- 80% מהמקרים ניתן לשקם את בריאות החניכיים ללא טיפול ניתוחי, ע”י הבנה רחבה יותר של הגורמים למחלת החניכיים אצלך, דרך הטיפול בהם ובניית תכנית טיפול לשיקום בריאות החניכיים.
  3. ייעוץ אסתטי ותכנון שיקומי. לעתים, אנשים מרגישים כי טביעת העין האתסטית שלנו במרפאה מוצאת חן בעיניהם, והם מעדיפים לבצע את התכנון האסתטי על ידינו. בנוסף, כאשר ישנה תכנית מורכבת לשיקום הפה- פעמים רבות ניתן לקבל מאתנו מתווה לתכנית טיפול שיקומית, כחוות דעת שניה לטיפול.
  4. כאשר מעוניינים לברר מהי הדרך הטיפולית הנכונה עבורך באופן אישי. אנשים רבים מרגישים כי חשוב להם לברר מספר אלטרנטיבות טיפוליות לפני שהם מקבלים החלטה לגבי הטיפול שיבוצע בסופו של דבר. אם ברצונך לברר מהן האלטרנטיבות הרפואיות ומה יכול להתאים לך ביותר, באופן אישי, נשמח לייעץ ולסייע לך למצוא את המסלול הטיפולי המדויק עבורך.
  5. במצבים בהם חסרה עצם או ישנו צורך בהרמת סינוס וברצונך לבחון אלטרנטיבות כירורגיות פחות פולשניות. רבים חוששים מניתוחים להרמות סינוס והשתלת עצם, עקב הסיבוכים האפשריים בטיפולים מסוג זה. במרפאתנו ניתן לקבל חוות דעת שניה לגבי הצורך בטיפולים אלו והאלטרנטיבות הזעיר פולשניות, האפשריות במקרה שלך.

במרפאתנו, חוות דעת שנייה והייעוץ  ניתן כשירות נפרד ומאפשר לך לקבל את חוות הדעת שלנו בסביבה נייטרלית, ללא קשר לביצוע הטיפולים במרפאתנו. אנשים רבים מגיעים אלינו במיוחד לייעוץ וקבלת חוות דעת שנייה, מכל רחבי הארץ ויכולים להשתמש בסיכום חוות הדעת וההמלצות שלנו כחלק מתהליך חיפוש מרפאה, הקרובה לאזור מגוריהם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

“אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!”