חוות דעת שנייה

במרפאתנו ניתן לקבל ייעוץ וחוות דעת שנייה לפני הטיפולים במצבים בהם:

  1. ישנם לבטים אם לעקור או לשמר את השן
  2. לפני השתלות שיניים
  3. כשיש לך לבטים בין ביצוע טיפול שורש לבין טיפול לשימור חיות השן
  4. כאשר מעוניינים לברר מהי הדרך הטיפולית הנכונה עבורך באופן אישי
  5. במצבים בהם חסרה עצם או ישנו צורך בהרמת סינוס וברצונך לבחון אלטרנטיבות כירורגיות פחות פולשניות.

ייעוץ וקבלת חוות דעת שנייה –  במרפאתנו ניתן לקבל ייעוץ ומתן חוות דעת שנייה, במקרים בהם יש לך רצון לברר ולקבל ייעוץ אישי באווירה ניטרלית ודיסקרטית. אנשים רבים מבינים כי ההחלטה על טיפולי הפה, השיניים והחניכיים היא החלטה מאוד חשובה, שיש לקבל אותה בכובד ראש.

באילו מצבים ניתן לקבל חוות דעת שנייה במרפאתנו:

  1. כאשר ישנם לבטים אם לעקור או לשמר את השן. ישנם מצבים בהם קשה מאוד לשקם את השן. הגישה הטיפולית של הרופא היא זו שתכתיב את ההחלטה הרפואית שתתקבל. במרפאתנו, גם במצבים מאוד קשים, אנו מאמינים כי יש לעשות את מיטב המאמצים לשקם ולייצב את השן הטבעית. מעל ל-80% מהמקרים, ראינו הצלחה רבה בשיקום וייצוב השיניים הטבעיות, על ידי הגישה הטיפולית בה אנו דוגלים.
  2. לפני ניתוחי חניכיים. ישנם מצבים בהם אין ברירה וחייבים לבצע ניתוח חניכיים על מנת להגיע להטבה במצב החניכיים. עם זאת, במעל ל- 80% מהמקרים ניתן לשקם את בריאות החניכיים ללא טיפול ניתוחי, ע"י הבנה רחבה יותר של הגורמים למחלת החניכיים אצלך, דרך הטיפול בהם ובניית תכנית טיפול לשיקום בריאות החניכיים.
  3. ייעוץ אסתטי ותכנון שיקומי. לעתים, אנשים מרגישים כי טביעת העין האתסטית שלנו במרפאה מוצאת חן בעיניהם, והם מעדיפים לבצע את התכנון האסתטי על ידינו. בנוסף, כאשר ישנה תכנית מורכבת לשיקום הפה- פעמים רבות ניתן לקבל מאתנו מתווה לתכנית טיפול שיקומית, כחוות דעת שניה לטיפול.
  4. כאשר מעוניינים לברר מהי הדרך הטיפולית הנכונה עבורך באופן אישי. אנשים רבים מרגישים כי חשוב להם לברר מספר אלטרנטיבות טיפוליות לפני שהם מקבלים החלטה לגבי הטיפול שיבוצע בסופו של דבר. אם ברצונך לברר מהן האלטרנטיבות הרפואיות ומה יכול להתאים לך ביותר, באופן אישי, נשמח לייעץ ולסייע לך למצוא את המסלול הטיפולי המדויק עבורך.
  5. במצבים בהם חסרה עצם או ישנו צורך בהרמת סינוס וברצונך לבחון אלטרנטיבות כירורגיות פחות פולשניות. רבים חוששים מניתוחים להרמות סינוס והשתלת עצם, עקב הסיבוכים האפשריים בטיפולים מסוג זה. במרפאתנו ניתן לקבל חוות דעת שניה לגבי הצורך בטיפולים אלו והאלטרנטיבות הזעיר פולשניות, האפשריות במקרה שלך.

במרפאתנו, חוות דעת שנייה והייעוץ  ניתן כשירות נפרד ומאפשר לך לקבל את חוות הדעת שלנו בסביבה נייטרלית, ללא קשר לביצוע הטיפולים במרפאתנו. אנשים רבים מגיעים אלינו במיוחד לייעוץ וקבלת חוות דעת שנייה, מכל רחבי הארץ ויכולים להשתמש בסיכום חוות הדעת וההמלצות שלנו כחלק מתהליך חיפוש מרפאה, הקרובה לאזור מגוריהם.

חזרה לחלק מסוים במאמר
דוקטור שרית אברהם
דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם:
טיפול שורש והדרך הנכונה לטיפול בכאב
טיפול שורש

טיפול שורש במקרים רבים נחוץ לשימור השיניים שלנו בשלבים שונים בחיינו. שימור השיניים הוא דבר חשוב לבריאות הפה, לאסתטיקה ולאיכות החיים שלנו. טיפול שורש הינו

קרא עוד »
יישור שיניים שקוף

ניתן לקבל במרפאתנו טיפול ליישור שיניים, בשימוש בסדים שקופים בלתי נראים. הסדים השקופים מאפשרים למקם בעדינות את השיניים במנח הנכון ובאופן דיסקרטי (מדהים, נכון? כאשר

קרא עוד »
ניקוי רעלים

מה הקשר בין ניקוי רעלים למניעת ניתוחי חניכיים? מטרת ניקוי הרעלים, לרוב, הינה להגיע למצב של ניקוי המעיים ולתפקוד טוב יותר של מערכת העיכול. אנשים

קרא עוד »
תחומי טיפול נוספים:

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן