בדיקת התאמה ללא תשלום

תוכן עניינים

בדיקת התאמה, לפני הגעה למרפאה, ללא תשלום

במידת הצורך, טרם הגעה למרפאה, ניתן ליצור איתנו קשר בקישור כאן ולשלוח אלינו את כל המידע הרלוונטי למצבך ולרצונך לבצע טיפולי שיניים. הרופאים שלנו יבחנו את המידע ששלחת אלינו ונחזור אליך עם המענה הטיפולי הטוב ביותר, באופן אישי עבורך!

מידע שיוכל לסייע לנו לבחון את פנייתך:

  1. גיל, רקע רפואי (כללי ודנטלי)
  2. צילומי שיניים עדכניים (צילומי רנטגן ותמונות פוטוגרפיות)
  3. תיאור אישי שלך של המצב והמטרות שהיית רוצה להשיג באמצעות הטיפול הדנטלי (לדוגמא- ריפוי ויציבות של הפה, תפקוד (לעיסה), אסתטיקה (חיוך יפה), הפחתה בכאב, חוות דעת שנייה, מניעת עקירות ושתלים, בירור רפואי- דנטלי ועוד).

אנו מחויבים להצלחה של הטיפול שלך- רק במידה ונראה שאנחנו יכולים לעזור במצב שלך, נמליץ לך להגיע אלינו למרפאה!

במרפאתנו ניתן למצוא צוות מקצועי ומומחים ברפואת השיניים ברמה הגבוהה ביותר, המחוייב לטפל ולסייע לך להגיע לשיקום ובריאות הפה באופן הטוב ביותר!

יש לך שאלה לגבי הפה, השיניים או החניכיים? מלא פרטים בטופס ונחזור אליך עם תשובה!

במידה ויש לך תמונות (רגילות או רנטגן) של השיניים צרף בקישור כאן למטה:
במידה ויש לך תמונות (רגילות או רנטגן) של השיניים צרף בקישור כאן למטה:
מעוניינים לקבוע תור לייעוץ ?
דוקטור שרית אברהם

דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

השפעת חומרים דנטלים

האם חומרים דנטלים עלולים להזיק? במקומות אחרים בעולם- אירופה, אוסטרליה, קנדה וארה"ב, ישנה מגמה הולכת ועולה של ביצוע בדיקות דם, במטרה לאבחן האם ישנה רגישות

קרא עוד »

רפואת שיניים משלימה

אבחון דנטלי מורחב וייעוץ פרסונלי לבריאות הפה טיפול זה הינו חיוני לכל מי שמוצא את עצמו סובל מבעיות חוזרות ונשנות של הפה ומעוניין להגיע לריפוי,

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

דילוג לתוכן