מה מסתתר בתוך הפה שלך?

לשיניים חזקות בגוף בריא

מתחילים כאן

השקעת הרבה מאמצים לשפר את הבריאות ולחיות אורח חיים בריא
אבל עדיין ישנן בעיות שלא חולפות?

"סוזן סבלה מגלי חום במשך 20 שנים וכל טיפול רפואי לא הועיל לה. יוגב סבל מקשיי ריכוז וזיכרון ויוסף פשוט סבל מזוגתו שהתלוננה על נחירות הלילה שלו. אף אחד מהם לא היה מודע לכך שזה יכול להיות קשור לדברים שמרחשים אצלו בפה". הגיע הזמן להכיר את המפה הסודית לבריאות הגוף, שנמצאת ממש בתוך הפה שלך. אנשים רבים לא מספיק מודעים לכוח שטמון ממש בתוך הפה, השיניים והחניכיים שלהם וההשפעה שלהם על בריאותם, מצב רוחם והיכולת  ליהנות מאורח חיים בריא במלוא הדרו.

בהרצאה מרתקת, ד"ר שרית אברהם חושפת בפניכם את המפה הסודית של הפה, דרכה תוכלו להבין טוב יותר את הקשר בין הגוף לשיניים, הפה והחניכיים, תראו כיצד ניתן להגיע לפתרונות בריאותיים יוצאי דופן ולחיות חיים טובים הרבה יותר.

הכנתי עבורך הרצאה מקיפה שבה ניתן ללמוד מה באמת קורה אצלנו בגוף וכיצד משפרים את הבריאות באופן מעמיק.

מה תוכלו ללמוד מהרצאה?

חלק 1 - מבוא. מתחילים להבין מה באמת קורה אצלנו בגוף

מה משפיע על השיניים מעבר לגנטיקה?
בהרצאה זו ובחלקי ההרצאה הבאים נלמד על כך שהפה מהווה מפה של מה שקורה אצלנו בגוף. בריאות השיניים מתחילה בבריאות הגוף. אז מה קורה אצלנו בגוף ויכול להשפיע על השיניים מבלי שאנחנו בכלל מודעים לכך? צפו וגלו

חלק 2 - שינוי דפוסי חשיבה מזיקים בבריאות השיניים

מה מרחיק אנשים רבים מהחיים הטובים עם שיניים יפות חזקות?
אנשים רבים מאמינים שבעיות השיניים הן מכת גורל ואין בידיהם יותר מדי מה לעשות על מנת למנוע אותן. בחלק זה של ההרצאה אנחנו הולכים לנפץ את המיתוסים (האמונות המגבילות) העיקריים שמפריעים לכם ליהנות משיניים בריאות, יפות וחזקות. כידוע לכולנו- סוף מעשה במחשבה תחילה. זה הזמן לנפץ את המחשבות והאמונות המגבילות.

חלק 3 - מהי רפואת השיניים השלמה וכיצד היא משפיעה על חיינו

כיצד אתם יכולים להשפיע על מצב השיניים שלכם?
לאחר שני החלקים הקודמים הצלחנו לפצח מידע חשוב ביותר- שבעיות הפה הן לא בהכרח גנטיות או נוצרות על ידי חיידקים. בשלב זה הגיע הזמן שנבין מה באמת משפיע על השיניים שלנו וכיצד ניתן לטפל בהן באופן נכון יותר ע"י רפואת השיניים השלמה.

חלק 4 - הדגמה של טיפולים ברפואת השיניים השלמה

כיצד מטפלים בשיניים בגישה שהיא שלמה יותר?
סוזן סבלה מגלי חום במשך 20 שנים וכל טיפול רפואי לא הועיל לה. יוגב סבל מקשיי ריכוז וזיכרון ויוסף פשוט סבל מזוגתו שהתלוננה על נחירות הלילה שלו. אף אחד מהם לא היה מודע לכך שזה יכול להיות קשור לדברים שמרחשים אצלו בפה. יוגב וסוזן, כמו מקרים נוספים של אנשים שנדבר עליהם בפרק זה מצאו פתרון דווקא ע"י אבחון, ייעוץ וטיפול על פי גישת רפואת השיניים השלמה.

חלק 5 - הדברים ה"בריאותיים" הנפוצים העלולים להזיק לשיניים

איך נמנעים מלהזיק לשיניים בטעות? 
אנשים בדורנו משקיעים ורוצים לפעול למען בריאותם. זוהי מגמה מאוד חיובית. אך לא מעט פעמים ישנם דברים שנחשבים בריאים ובעצם מזיקים לשיניים. בפרק הזה נלמד מה עלול להיות מזיק ולא כדאי לעשות כשזה נוגע לבריאות הפה, השיניים והחניכיים. 

חלק 6 - ארבעה דברים שניתן לעשות לחיזוק השיניים והחניכיים

אז מה עושים בבית?
הרבה אנשים מחפשים פתרונות לחיזוק השיניים בבית. בפרק הזה נלמד על 4 דברים חשובים ביותר שיסייעו לכם לחזק את השיניים והחניכיים כבר עכשיו בבית.

ליחצו על הסרטון וצפו בהרצאה המלאה

נגן וידאו

אם הגעת עד פה, אז בטח כבר ברור לך שטיפול בשיניים ושמירה עליהן הינו מרכיב חשוב ומשמעותי ביותר בשמירה על הבריאות של כל הגוף שלנו.
אנשים רבים מתקשים לשמור על השיניים שלהם, מסיבות מגוונות. רבים מהם פשוט חוששים שהדרך בה טיפלו בשיניים שלהם היא לא נכונה.
חלק מהאנשים מדווחים על כך, שהם פשוט החליטו להפסיק לטפל בגלל שגם ככה כל הזמן צצות אצלם בעיות בשיניים והם לא מרגישים שטיפולי השיניים אפקטיביים מספיק ו"חבל על המאמץ וההשקעה". 


במידה וגם אתם שאלתם את עצמכם האם יש דרך טובה יותר לטפל בשיניים,
שהיא שומרת על הבריאות, מתאימה יותר לאורח החיים שלכם 
והיא אפקטיבית למשך שנים רבות יותר בוודאי יעניין אתכם
לקרוא על טיפולי שיניים שנעשים על פי 
שביל הריפוי הנכון, תומכים בבריאות ומעודדים תגובה ביולוגית טובה יותר.

לוחצים בכפתור כאן למטה ותעברו לדף שבו תקבלו
שובר מתנה בשווי 150 ש"ח

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן