מטופלים ממליצים

א.שאול, תיווך נדל"ן.
א.שאול, תיווך נדל"ן.
קרא עוד
לפני
על החלום לשיניים יפות ויתרתי כבר מזמן. הגעתי למרפאה של ד"ר שרית אברהם כדי לברר אם ניתן לטפל בכמה מצבים דחופים שהתעוררו בשיניים וצורך בעקירות ושתלים ולא ממש ידעתי למי לפנות כי במשך שנים עברתי הרבה מאוד טיפולים ולמרות זאת הגעתי למצב שהרבה שיניים היו צריכות להיעקר. בנוסף, ישנם גם מספר עניינים של בעיות רפואיות ותרופות שאני לוקח, שחששתי מהם, בהקשר לטיפולי השיניים וניתוחי חניכיים.
אחרי
ראיתי מיד שנעשה כאן בירור מעמיק, התייעצות ושיתוף הטיפול עם מומחים, ברמה הגבוהה ביותר. מרתק להיות צופה מן הצד ולראות את הטובים ביותר בעת פעולתם... ובסוף גם זכיתי לשיפור החיוך, דבר שסייע לי רבות להרגיש יותר בנוח במקהלה שאני חבר בה.
ש. יוסף, רואה חשבון.
ש. יוסף, רואה חשבון.
קרא עוד
לפני
היו לי גשרים ישנים שבשנים האחרונות היו נופלים ומדביקים לי אותם בכל פעם מחדש. לא הבנתי למה זה קורה ומה אפשר לעשות כדי להפסיק להרגיש שהשיניים שלי מתפרקות כל הזמן בלי שתהיה לי שליטה על כך. בנוסף, התעוררו מספר בעיות עם החניכיים ולא ממש ידעתי איך לטפל בזה.
אחרי
כשהגעתי למרפאה של ד"ר שרית אברהם, היא מיד הבינה במה מדובר, בנתה עבורי תכנית טיפול שלמה והסבירה לי בנעימים על כל התהליך. במהלך הטיפול הייתה מעורבות של מומחה לכ. פה ולסת לצורך השתלות וכן בוצעו גם טיפולי חניכיים וראיתי איך ד"ר שרית מלווה את כל התהליך באופן צמוד ואישי וזה נתן לי תחושת ביטחון מאוד גדולה. היום אני נהנה מבריאות ויציבות של הפה ומרוצה עד הגג.
א.שירת, מתורגמנית.
א.שירת, מתורגמנית.
קרא עוד
לפני
הייתה לי בעיה בשן הקדמית ודלקת חניכיים קשה, הסבירו לי שאיבדתי הרבה עצם מסביב לשן וחששתי נורא שאני הולכת לאבד אותה. במרפאה אחרת הציעו לי לעקור ולשים שתל. מאוד רציתי לנסות לשמר את השן.
אחרי
עם הרבה סובלנות והקשבה, ד"ר שרית התאימה לי באופן אישי תהליך טיפולי, שכלל ,בין היתר, טיפול חניכיים מעמיק. לשמחתי, בסוף הטיפול הצלחנו לשמר את השיניים הטבעיות (במקום עקירות ושתלים), לייצב אותן וגם לשפר באופן משמעותי את החיוך, בהתאם לתקציב שיכולתי להשקיע. מאז אני ממליצה לכל מי שאני מכירה להגיע לכאן.
א. מאירה, מורה באולפן.
א. מאירה, מורה באולפן.
קרא עוד
לפני
במשך שנים סבלתי מבעיות חניכיים, ללא פתרון הולם. עברתי 2 ניתוחים אך ללא הצלחה. בנוסף, עקב בעיות החניכיים הגעתי למצב של צורך בעקירות ושתלים וכבר הרגשתי יאוש וחוסר אונים. קראתי באינטרנט מאמרים שכתבה ד"ר שרית אברהם וסיקרן אותי לבוא ולראות אם יש לה מה להציע לי.
אחרי
מיד כשהגעתי למרפאה הבחנתי כי מדובר ברופאה אחראית, מסורה, שאפשר לבוא ולדבר אתה בגובה העיניים. המפגש הראשוני היה מאוד נעים וניתן לי הסבר מלא על תוצאות האבחון והתהליך שמומלץ עבורי באופן אישי. החלטתי ללכת על טיפול שיקומי שלם, שכלל טיפול חניכיים מעמיק והשתלות שיניים, כפי שהוצע לי, ואני מרוצה מאוד. מעבר לכך שחזרתי לחייך בביטחון, בלי לכסות על השפתיים (מה שסבלתי ממנו במשך שנים) ובלי לחשוש שאנשים יתרחקו ממני בגלל ריח רע מהפה, בריאות החניכיים שלי השתקמה באופן משמעותי, בלי ניתוחים (הבלתי יאומן אכן קרה!), השתלות השיניים עברו באופן יוצא דופן ותוצאות הטיפול היו נהדרות. מומלץ ביותר.
הקודם
הבא