מה מסתתר בתוך הפה שלך?

לשיניים חזקות בגוף בריא

מתחילים כאן

השקעת הרבה מאמצים לשפר את הבריאות ולחיות אורח חיים בריא אבל עדיין ישנן בעיות שלא חולפות?

הגיע הזמן להכיר את אנשים רבים לא מספיק מודעים לכוח שטמון ממש בתוך הפה, השיניים והחניכיים שלהם וההשפעה שלהם על בריאותם, מצב רוחם והיכולת  ליהנות מאורח חיים בריא במלוא הדרובהרצאה מרתקת, ד"ר שרית אברהם חושפת בפניכם את המפה הסודית של הפה, דרכה תוכלו להבין טוב יותר את הקשר בין הגוף לשיניים, הפה והחניכיים, תראו כיצד ניתן להגיע לפתרונות יוצאי דופן ולחיות חיים טובים הרבה יותר.
אם הגעת עד פה, אז בטח כבר ברור לך שטיפול בשיניים ושמירה עליהן הינו מרכיב חשוב ומשמעותי ביותר בשמירה על הבריאות של כל הגוף שלנו. אנשים רבים מתקשים לשמור על השיניים שלהם, מסיבות מגוונות. רבים מהם פשוט חוששים שהדרך בה טיפלו בשיניים שלהם היא לא נכונה. חלק מהאנשים מדווחים על כך, שהם פשוט החליטו להפסיק לטפל בגלל שגם ככה כל הזמן צצות אצלם בעיות בשיניים והם לא מרגישים שטיפולי השיניים אפקטיביים מספיק ו"חבל על המאמץ וההשקעה".במידה וגם אתם שאלתם את עצמכם האם יש דרך טובה יותר לטפל בשיניים, שהיא שומרת על הבריאות, מתאימה יותר לאורח החיים שלכם והיא אפקטיבית למשך שנים רבות יותר בוודאי יעניין אתכם לקרוא על טיפולי שיניים שנעשים על פי שביל הריפוי הנכון, תומכים בבריאות ומעודדים תגובה ביולוגית טובה יותר.

בקישור למטה תוכלו לעבור לדף ובו שובר מתנה בשווי 150 ש"ח, שיסייע לכם לקדם באופן משמעותי ביותר את בריאות הפה, השיניים והחניכיים שלכם!

למידע נוסף ולקבלת מתנה בשווי 150 ש"ח

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

דילוג לתוכן