תהליך ריפוי החניכיים עם אוזון

תוכן עניינים

תהליך ריפוי החניכיים עם אוזון- טיפול יעיל ואפקטיבי יותר, שמוביל לתוצאות!

גז האוזון הינו מולקולת חמצן שלישונית, שיש לה אפקט אנטי- בקטריאלי מאוד חזק, אפקט מאזן למערכת החיסון וכן יכולת גבוהה ביותר לעידוד ריפוי רקמות הגוף והחניכיים.

יתרונות ריפוי החניכיים עם אוזון

 • שיקום בריאות החניכיים ללא ניתוח
 • טוב למקרים קלים עד קשים מאוד
 • מניעת היווצרות נסיגת או דלקת חניכיים
 • מניעת ריח רע מהפה
 • מניעת עקירות שיניים
 • הכנה ראשונית ממוקדת ואפקטיבית של העצם והחניכיים לקראת השתלות שיניים

כיצד מבוצע ריפוי חניכיים עם אוזון במרפאתנו

כדי להגיע לפתרון של בעיות החניכיים יש לבצע את הטיפול על פי ארבעה שלבים מרכזיים:

  1. דגימת חיידקי הפלאק ובדיקת הרוק
  2. התאמה אישית של פורמולה צמחית חזקה
  3. טיפול חניכיים על פי ממצאי הבדיקה, בשילוב גז האוזון
  4. טיפול ליצירת איזון המנשך (האופן שבו השיניים נסגרות זו מול זו) ויצירת יציבות מבנית בתוך הפה

דגימת חיידקי הפלאק ובדיקת הרוק במרפאתנו

בבדיקה זו בודקים את רמת החומציות בפה וכן נוטלים דגימה לאפיון חיידקי הפלאק היושבים בתוך כיס החניכיים, על מנת למקד את המשך הטיפול באופן אפקטיבי יותר ולהגיע לפתרון ארוך טווח.

התאמה אישית של פורמולה צמחית חזקה

על פי ממצאי הבדיקה האישית שלך, של החיידקים והרוק, מורכבת עבורך פורמולה המכילה צמחי מרפא בעלי אפקט חזק ועוצמתי, שמטרתה לאזן את פעילות מערכת החיסון ולהילחם בחיידקים.

טיפול חניכיים על פי ממצאי הבדיקה, בשילוב גז האוזון

כאשר ישנו נזק לרקמת החניכיים, ע"י ניקוי אבנית ו/או הקצעת שורשים בלבד, הטיפול נותן מענה רק לנזק שנוצר ע"י החיידקים (וגם אז, רק באופן חלקי). לעומת זאת, כאשר מזריקים שטיפה מיוחדת, המכילה את גז האוזון, לתוך כיס החניכיים, מתקבל אפקט ריפוי עוצמתי יותר. זאת משום שלגז האוזון יש יכולת לחדור אל רקמת החניכיים, לחסל את החיידקים שנותרו בתוכה, לווסת את פעילות מערכת החיסון ולעודד תהליכי ריפוי במקום אליו הוא הוחדר.

טיפול ליצירת איזון המנשך (האופן שבו השיניים נסגרות זו מול זו) ויצירת יציבות מבנית בתוך הפה

פעמים רבות, מצב החניכיים מושפע מהכוחות המופעלים עליהן בעת לעיסה, שחיקה והידוק השיניים. טיפול לאיזון המנשך, מטרתו לאזן את הכוחות המופעלים על החניכיים ובכך להפחית מעליהן את עומס מיותר. דבר זה חיוני על מנת לאפשר לרקמת החניכיים להתרפא ולהשתקם באופן משמעותי יותר.

בסופו של דבר, מה באמת צריך? להגיע לפתרון הבעיה של החניכיים! זה לא סתם עוד טיפול, במרפאתנו אנו מכוונים להוביל אתכם לפתרון בעיית החניכיים וריפוי מעמיק.

איך עושים זאת? צפו בסרטון וקבלו מידע ממנהלת מרכז דנטלי- פרסונלי, ד"ר שרית אברהם (מרכז ייחודי מסוגו בארץ לטיפול, שיקום וריפוי הפה, השיניים והחניכיים)

מהו אוזון וכיצד הוא מסייע בשיקום בריאות החניכיים

יש לך שאלה אישית בנושא בעיות החניכיים? לקבלת תשובה השאר פרטים בטופס

במידה ויש לך תמונות (רגילות או רנטגן) של השיניים צרף בקישור כאן למטה:
מעוניינים לקבוע תור לייעוץ ללא תשלום?
דוקטור שרית אברהם

דוקטור שרית אברהם

ד"ר שרית אברהם בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים בהדסה, בעלת תואר Msc במדעים הביו רפואיים של רפואת השיניים. ד"ר אברהם מייצגת את הדור החדש של רופאי השיניים ומשלבת בין טיפול איכותי ומקצועי בד בבד עם גישה הרואה את המטופל כמכלול.
ד"ר אברהם מבצעת סקירה מעמיקה אודות מצבו הרפואי של המטופל על מנת לאתר את גורמי השורש שהביאו את המטופל למרפאתה, המצריכים לעיתים מעורבות של גורמי טיפול נוספים כדוגמת רופא אף אוזן גרון או אורטודנט.
ד"ר אברהם מתעדכנת כל העת בפרקטיקות הטיפול החדשניות ביותר במסגרת חברותה ב- SPEAR EDUCATION CAMPUS ומחזיקה את הציוד המתקדם ביותר כגון סורק אינטראוראלי ומדפסת תלת מימד המאפשרים לקצר את משך הטיפול ולתת מענה מדויק למטופל.

מערכת העיכול

מה הקשר בין ניתוחי חניכיים לבעיות במערכת העיכול? מה הקשר בין בעיות בחניכיים לבין הפרעות המערכת העיכול? יש קשר ממשי ואם יש לך בעיות חניכיים-

קרא עוד »

ניקוי רעלים

מה הקשר בין ניקוי רעלים למניעת ניתוחי חניכיים? מטרת ניקוי הרעלים, לרוב, הינה להגיע למצב של ניקוי המעיים ולתפקוד טוב יותר של מערכת העיכול. אנשים

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​

שלח לנו את השאלה האישית שלך ונחזור אליך בהקדם!

שירות הניתן ללא עלות וללא מטרות רווח (מענה יינתן תוך 1-7 ימים).

"אנחנו מאמינים שלכל אחד מגיע לקבל תשובה!"

דילוג לתוכן